Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

2023 m. Rugsėjo 25 d.

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas dalyvauti projekte „Įgyk praktinių įgūdžių sektoriniame praktinio mokymo centre!“

Centrinė projektų valdymo agentūra 2023 m. rugsėjo 21 d. paskelbė kvietimą teikti paraiškas finansuoti jungtinio projekto Įgyk praktinių įgūdžių sektoriniame praktinio mokymo centre!“ projektus.
2023 m. Rugsėjo 25 d.

Jonavai suteiktas „Pokyčių miesto“ titulas

Rugsėjo 22 dieną Jonavoje įvyko renginys, kurį miestas laimėjo dalyvaudamas „Pokyčių miesto“ konkurse. Jo metu Lietuvos gyventojai rinko miestą ar miestelį, kuris Europos Sąjungos (ES) investicijų dėka labiausiai pasikeitė per paskutiniuosius...
2023 m. Rugsėjo 22 d.

Kviečiame siūlyti projektus ir dalyvauti tradiciniame konkurse „Europos burės 2023“

Europos socialinio fondo agentūra prisideda prie Finansų ministerijos kvietimo dalyvauti jau tradiciniu tapusiu geriausių Europos Sąjungos fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burės 2023“ rinkimų konkurse.
2023 m. Rugsėjo 22 d.

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas „Socialinių inovacijų praktika siekiant kovoti su benamyste“

Europos Komisija 2023 m. rugsėjo 14 d. paskelbė Europos socialinio fondo+ Užimtumo ir socialinių inovacijų (ESF+ EaSI) krypties kvietimą teikti paraiškas „Socialinių inovacijų praktika siekiant kovoti su benamyste“ (ESF-2023-HOMELESS).
2023 m. Rugsėjo 18 d.

Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikėjus bendradarbiauti išduodant socialines korteles

Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikėjus bendradarbiauti išduodant socialines ar kitas jai lygiavertes korteles ir teikiant su jomis susijusias paslaugas labiausiai skurstantiems asmenims.
2023 m. Rugsėjo 15 d.

Skelbiami sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2023“ balsavimo rezultatai

Nuo gimimo klausos negalią turintis Domantas Čikota, nepaisydamas stereotipų ir gausybės kliūčių,  įrodė, kad pasiekti svajonių galima ryžtu ir dideliu atkaklumu. Jo pasakojimas  “Žingsnių 2023” sėkmės istorijų balsavimo etape sulaukė daugiausiai...
2023 m. Rugsėjo 15 d.

„Pokyčių miesto“ nugalėtoju tapo Jonava – per plauką aplenkė Šilalę

Nuo rugpjūčio 22 iki rugsėjo 13 dienos Lietuvos gyventojai buvo kviečiami atrasti teigiamus pokyčius savo miestuose – žmonės galėjo siųsti nuotraukas, balsuoti ir išrinkti per paskutiniuosius 10-imt metų Europos Sąjungos (ES) investicijų dėka...
2023 m. Rugsėjo 4 d.

Nepasiturintiems šalies gyventojams šiais metais jau išdalintos 2889 tonos maisto produktų

Europos socialinio fondo vykdomas projektas ,,Parama maisto produktais ir higienos prekėmis“ jau septintus metus tiekia paramą sunkiau besiverčiantiems Lietuvos gyventojams.
2023 m. Rugpjūčio 31 d.

„Tūkstantmečio mokyklų“ programa rudenį pasitinka pradėdama įgyvendinti ambicingus planus

Rugsėjo 1-oji – svarbi diena ne tik mokiniams ir mokytojams, bet ir daugybei švietimo lauko darbuotojų bei čia vykdomų programų. Viena jų – švietimo pažangos programa „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM), kuri įgauna vis didesnį pagreitį.