Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Formaliojo profesinio mokymo programų atnaujinimas ir (ar) parengimas

Projekto „Formaliojo profesinio mokymo programų atnaujinimas ir (ar) parengimas“ tikslas - skatinant skaitmeninę ir žaliąją transformaciją, formuoti šiuolaikišką profesinio mokymo turinį, atitinkantį darbo rinkos poreikius.

Įgyvendinant projektą bus siekiama:

  • konsultuojantis su socialiniais partneriais nustatyti poreikį atnaujinti arba parengti naujas mokymo programas ir sudaryti jų sąrašą;
  •  užregistruoti 95 naujas ir (arba) atnaujintas profesinio mokymo programas, kurios bus prieinamos mokymo paslaugų teikėjams.

Projekto eiga - programos bus atnaujinamos ir (ar) rengiamos, vadovaujantis atitinkamame ūkio sektoriaus profesiniame standarte nustatytos kvalifikacijos aprašu ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos  nustatytais reikalavimais. Atnaujinus ir (ar) parengus  programas, bus organizuojamas jų vertinimas, kurį atliks projekto partneris Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras (toliau – KPMPC). Veikla baigiama programų užregistravimu Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre ir paskelbimu KPMPC tinklalapyje.

Projekto partneris - Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras.

Projekto finansavimo suma – 2 162 715,39 Eur.

Projekto trukmė – 2023-09-15 – 2026-04-30.

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis.

Jolanta Didžiokaitė
Projekto koordinatorė
*phones*+370 659 68 349