Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Kviečiame skaityti sėkmės istorijų leidinį „Žingsniai 2020“

Kviečiame skaityti sėkmės istorijų leidinį „Žingsniai 2020“
2020 m. Rugpjūčio 27 d.

„Žmonės patys pagalbos ieškotis nelinkę. Todėl, kai šis projektas „ateina“ pas žmones, jie mielai atveria jam savo duris, o kartais ir širdį.“

 Tai tik viena citata iš gausaus pluošto sėkmės istorijų, atsiųstų konkursui „Žingsniai 2020“. Kiekvienoje iš jų – atskiras gyvenimas: nuopuolis ir prisikėlimas, noras ieškoti naujovių ir tobulėti, maži ir dideli atradimai, susigrąžinta sveikata, gyvenimo prasmė ar orumas.

 Visuomenėje girdime įvairių nuostatų ir matome, kad anaiptol dar ne visi supranta, kuo skiriasi pagyros nuo dalijimosi, puikybė nuo savigarbos. Todėl klausantis šių žmonių istorijų negali paslėpti vidinio džiaugsmo ir šypsenos: mes gyjame, bręstame, mokomės, nes suprantame, kad tikroji stiprybė yra pripažinti, kai reikia pagalbos, priimti ją ir pasimokyti iš patirties.                                                                                                                       :

Konkursas vyksta jau septinti metai ir labiausiai džiugina tai, kad žmonės tampa drąsesni ir atviresni, kad nori dalintis, kad tiki, jog tai padės ir kitiems. Žavi šių žmonių stiprybė, valia ir pasiryžimas žengti žingsnį pokyčių link.

 Kiekviena istorija išskirtinė: ar tai būtų išsivadavimas iš smurtaujančios aplinkos, ar įveiktos mokymosi spragos, ar stimulas tiesti kultūrinius tiltus tarp valstybių – kiekvieno žmogaus pokyčio prasme tam žmogui ji svarbiausia.

 Siūlome susipažinti su 10 skirtingų istorijų ir jų herojais – stipriomis, įkvepiančiomis, niekada nepasiduodančiomis, kartais – klystančiomis, tačiau visada nuoširdžiomis asmenybėmis.

Nuoroda į leidinį