Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Seminaras priemonių „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“, „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ projektų vykdytojams

2020 m. Gruodžio 3 d.
Vykdytojams

Kviečiame į nuotolinį seminarą „Susirgusi laisvė“, kuris vyks 2020 m. gruodžio 3 d. nuo 9.00 val. iki 12.15 val.

Seminaras skirtas projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemones „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“, „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

Seminaro lektoriai: Paulius Avižinis, OVC Consulting direktorius ir konsultantas, ir Ugnius Savickas, organizacijų konsultantas, REVIVE metodikos bendraautorius. Renginyje kartu su lektoriais ieškosime atsakymų, kaip neprarasti savęs, būti stipresniais, energingesniais ir produktyvesniais šiuo ypatingu permainų laiku; dalinsimės įžvalgomis ir patirtimi, padedančia užtikrinti sklandų komandos darbą.

Išsamią renginio programą ir prisijungimo nuorodą kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui išsiųsime el. paštu likus 2 dienoms iki seminaro.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus III programos vadovę Ritą Patalavičienę, tel. 8 659 80 528, el. p. rita.patalaviciene@esf.lt

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad seminaras gali būti įrašomas, todėl dalyvaudami seminare Jūs sutinkate būti matomi seminaro nuotraukose ar vaizdo įraše ir esate informuoti, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašas gali būti skelbiamas Europos socialinio fondo agentūros interneto svetainėje www.esf.lt ar socialiniuose tinkluose.

Registruotis į seminarą kviečiame po 1-2 projektų atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki lapkričio 27 dienos. Prašome užpildyti registracijos formą.

Nuotolinis renginys
2020 m.
Gruodžio

3 d.

Registracija baigta