Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Nuotoliniai mokymai „Socialinių inovacijų kūrimo procesas naudojant Dizaino mąstysenos metodologiją“

2021 m. Sausio 19 d.
Pareiškėjams

Kviečiame į nuotolinius mokymus „Socialinių inovacijų kūrimo procesas naudojant Dizaino mąstysenos metodologiją“, kurie vyks 2021 m. sausio 19 d. nuo 9.20 val. iki 13.00 val. ir sausio 21 d. nuo 9.30 val. iki 13.00 val. (viena mokymų grupė)

Mokymai skirti pareiškėjams (viešiems ir privatiems juridiniams asmenims), ketinantiems teikti paraiškas projektui „Alternatyvių Investicijų Detektorius (AID)“. 

Mokymų vadovė Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė, - Valdymo inovacijų agentūros vadovė, socialinių verslų ir socialinių projektų konsultantė ir mentorė, sertifikuota socialinių paslaugų kokybės standarto Equass auditorė, Vilniaus universitete dėsto Socialinių inovacijų bei socialinės antreprenerystės kursus, įvairių tyrimų ir metodikų socialinio verslo tema autorė.

Šių mokymų metu mokysimės nustatyti kliento poreikius ir generuoti idėjas. Susipažinsime su dizaino mąstysenos metodu (design thinking) ir jo etapais bei pagrindiniais praktiniais įrankiais, kaip identifikuoti kliento poreikius ir kurti jiems naujus sprendimus ar produktu

Išsamią renginio programą ir prisijungimo nuorodą kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui išsiųsime el. paštu likus 2 dienoms iki seminaro.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų vystymo skyriaus vadovę Viktoriją Krutulytę, tel. 8 687 39898, el. p. viktorija.krutulyte@esf.lt

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad renginys gali būti įrašomas, todėl dalyvaudami renginyje Jūs sutinkate būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įraše ir esate informuoti, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašas gali būti skelbiamas Europos socialinio fondo agentūros interneto svetainėje www.esf.lt ir projekto „Alternatyvių Investicijų Detektorius (AID)“ socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Registruotis į seminarą kviečiame po 1 organizacijos atstovą . Registracija yra būtina ir vyks iki sausio 10 dienos. Prašome užpildyti registracijos formą.

Dalyvausiu renginyje nuotoliniu būdu
2021 m.
Sausio

19 d.

Registracija baigta