Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Metinė ESF projektų vykdytojų konferencija „Prašyti ne gėda, duoti nesunku“ ir „Žingsniai 2020“ apdovanojimai (registracija baigta 2020-08-17)

2020 m. Rugpjūčio 25 d.
Vykdytojams

Kaip dažnai įgyvendindami projektus susiduriate su aplinkinių klausimu, kam visa tai darote? Kaip dažnai kiti stebisi Jūsų pasirinkimu padėti ir duoti kitiems? Kaip jaučiatės, kai matote, jog galėtumėte padėti, bet žmogui gėda prašyti ar pripažinti, kad reikia pagalbos? Apie tai kviečiame kalbėti metinėje projektų vykdytojų konferencijoje

 „Prašyti ne gėda, duoti nesunku“

Renginys vyks rugpjūčio 25 dieną 11.0017.30 val. Lietuvos muzikos, teatro ir kino muziejaus kieme (Vilniaus g. 41, Vilnius).  

Jūsų laukia edukacinė, motyvuojanti ir įkvepianti programa: išgirsite psichologo E. Laurinaičio ir kunigo A. Toliato pranešimus, turėsite progos dalyvauti profesionalų, tokių kaip T. Ramanauskas, D. Lodienė, J. Rybakovaitė ir B. Viršutis, rengiamose kūrybinėse dirbtuvėse. 

Antroje renginio dalyje galėsite stebėti sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2020“ apdovanojimus, klausytis pasaulinio garso žvaigždės – akordeonisto M. Levickio pasirodymo.

Norėtume, kad konferencijoje dalyvautų atstovai iš kuo įvairesnių projektų, taigi kviečiame registruotis ne daugiau kaip po 1–2 žmones iš projekto.
Registracija yra būtina ir vyks iki rugpjūčio 18 dienos.

Kad Jums ir mums būtų patogiau, kviečiame atlikti du registracijos žingsnius:

Pirmas žingsnis – užsiregistruokite į renginį (bendras sąrašas)
Antras žingsnis – užsiregistruokite į vieną iš keturių siūlomų kūrybinių dirbtuvėlių (dirbtuvėlėse dalyvių skaičius ribojamas):

REGISTRACIJA Į RENGINĮ BAIGTA

 

 

 

Problemų identifikavimas ir geriausios strategijos parinkimas efektyviai ją sprendžiant
2020 m.
Rugpjūčio

25 d.

Registracija baigta