Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ 11.1. veiklą

2017 m. Spalio 26 d.
Pareiškėjams

Europos socialinio fondo agentūra kviečia registruotis į informacinį seminarą būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ 11.1. veiklą -  įmonių darbuotojų mokymai pameistrystės forma, skirti kvalifikacijai arba jos daliai įgyti. Daugiau informacijos apie kvietimą galite rasti čia.

 

Numatomos seminaro temos:

  • Priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ 11.1 veiklos pristatymas;
  • Projektų finansavimo sąlygų aprašo apžvalga. Bendrieji reikalavimai;
  • Išlaidų tinkamumo reikalavimai.;
  • Paraiškų pildymas.

 

Seminaras vyks 2017 m. spalio 26 d. Vilniuje. Preliminari renginio trukmė -  4 val. (9.00–12.45 val.) Registracija į seminarą privaloma. Registruotis galima iki 2017 m. spalio 20 d. užpildydami toliau puslapyje esančią dalyvio anketą. Į seminarą kviečiame registruotis ne daugiau kaip po 2 asmenis iš vienos  įstaigos, planuojančios teikti paraišką. Siekiame, kad renginys atitiktų Jūsų lūkesčius, todėl labai prašome anketos komentaruose įrašyti rūpimus klausimus.

Apie registracijos patvirtinimą, tikslų renginio laiką ir vietą kiekvieną užsiregistravusį dalyvį informuosime elektroniniu paštu.

Telefonas pasiteirauti  - (8 5) 250 0208 arba el. paštu: rozyte.valiuliene@esf.lt

Vilnius
2017 m.
Spalio

26 d.

Registracija baigta