Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Inostažuotė“

2017 m. Liepos 26 d.
Pareiškėjams

Europos socialinio fondo agentūra kviečia į informacinį seminarą būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-847 „Inostažuotė“.
Paskelbti du tęstinės projektų atrankos būdu vykdomi kvietimai teikti paraiškas. Pagal pirmąjį kvietimą numatoma skirti investicijas įmonėms, turinčioms labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės statusą. Plačiau apie kvietimą skaitykite čia. Pagal antrąjį kvietimą finansavimą numatoma skirti įmonėms, turinčioms didelės įmonės statusą. Plačiau apie jį kviečiame skaityti čia.
Pagal šiuos kvietimus paraiškas gali teikti įmonės, kurios vykdo mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijos veiklas.
Šios priemonės tikslas – didinti įmonių darbuotojų gebėjimus dirbti su naujosiomis technologijomis ir taip sudaryti galimybes įgyti reikiamų įgūdžių užsienio mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų centruose (toliau – MTEPI) ir (arba) užsienio įmonėse, vykdančiose MTEPI veiklas.

Seminaras vyks 2017 m. liepos 26 d. 9.00 –13.00 val. Vilniuje, viešbutyje „Panorama“ (Sodų g. 14).
Seminaro sudaro dvi dalys:
I dalis:
   - Projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas;
   - Paraiškų teikimo ir vertinimo proceso pristatymas.
II dalis:
   - Paraiškų pildymo praktinės situacijos.

  • Registracija į seminarą yra privaloma. Registruotis galima iki 2017 m. liepos 24 d. užpildžius toliau puslapyje esančią dalyvio anketą. Registruotis į seminarą kviečiame ne daugiau kaip 2 asmenis iš vienos įmonės, planuojančios teikti paraišką. Apie registracijos patvirtinimą bei tikslų seminaro laiką užsiregistravusius dalyvius informuosime asmeniškai elektroniniu paštu. Susirinkus grupei, dalyvių registracija stabdoma. 

Kilus klausimams dėl registracijos į seminarą, maloniai kviečiame kreiptis į:
Projektų valdymo skyriaus II projektų vadovę Rasą Balžekienę, tel. (8 5) 250 0218 arba el. paštu: rasa.balzekiene@esf.lt
Projektų valdymo skyriaus II projektų vadovę Ireną Džangirašvili, tel. (8 5) 241 3185 arba el. paštu: irena.dzangirasvili@esf.lt

Dėl kvietimų pagal priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-847 „Inostažuotė“ konsultuoja:

Daiva Jakubauskienė, Projektų valdymo skyriaus II vyr. projektų vadovė, daiva.jakubauskiene@esf.lt, 8 5 250 0222;
Loreta Raugalaitė, Projektų valdymo skyriaus II projektų vadovė, Loreta.raugalaite@esf.lt, 8 5 241 3173;
Ania Artisiuk, Projektų valdymo skyriaus II projektų vadovė, ania.artisiuk@esf.lt, 8 5 250 0261. 

Vilnius
2017 m.
Liepos

26 d.

Registracija baigta