Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Projektų viešinimas

Kiekvienas Europos socialinio fondo lėšomis įgyvendinamas projektas turi būti viešinamas, pristatant visuomenei, projektų dalyviams šio projekto tikslus ir naudą.

 

PRIVALOMI VIEŠINIMO REIKALAVIMAI:

1. 2014–2020 ES fondų investicijų ženklo naudojimas

Visose projekto vykdytojo informavimo ir komunikacijos priemonėse naudojamas 2014–2020 ES fondų investicijų ženklas. Išsamią informaciją apie šio ženklo naudojimą galite rasti parengtame 2014–2020 m. ES fondų investicijų ženklo naudojimo vadove.
Atsisiųskite ženklą Jums patogiu formatu:
2014-2020 ES fondų investicijų ženklas .pdf formatu;
2014-2020 ES fondų investicijų ženklas .eps formatu;
2014-2020 ES fondų investicijų ženklas .jpg formatu;
Ženklo versija anglų kalba

2. Informacija interneto svetainėje

Projekto vykdytojas savo interneto svetainėje, jei tokia yra, pateikia trumpą projekto aprašymą (jo tikslus ir rezultatus).

3. Plakatas

Projekto įgyvendinimo pradžioje projekto vykdytojas turi parengti ir visuomenei gerai matomoje vietoje pakabinti bent vieną plakatą (ne mažesnį kaip A3 formato). Plakato maketą galite parsisiųsti čia (Microsoft Word, eps, cdr formatai).

4. Informacija projekto dalyviams

Kai projekto metu organizuojami mokymai, projekto vykdytojas turi užtikrinti, kad projekto tikslinėms grupėms, projekto rezultatais besinaudojantiems asmenims būtų pateikta informacija apie projekto finansavimo šaltinius.

 

KITOS VIEŠINIMO PRIEMONĖS


Nepamirškite, kad projekto viešinimas svarbus, siekiant į projekto veiklas įtraukti kuo daugiau dalyvių, skleisti žinią apie projektą, o tuo pačiu ir Jūsų organizaciją, todėl kviečiame įgyvendinti ne tik privalomas, bet ir papildomas viešinimo priemones. Šias priemones svarbu suplanuoti jau rengiant paraišką finansavimui gauti. Kaip projekto viešinimą atlikti neformaliai, kokios viešinimo priemonės tinkamiausios Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamiems projektams, kviečiame skaityti leidinyje „Čia prasideda Jūsų istorija“.

Taip pat kviečiame skaityti LR finansų ministerijos parengtą leidinį „Ką projektų vykdytojai turėtų žinoti apie komunikaciją?“

 

Kilus klausimams dėl viešinimo veiklų, maloniai prašome kreiptis į Europos socialinio fondo agentūros viešųjų ryšių specialistę Aidą Janionytę el. p. aida.janionyte@esf.lt, tel. 8 686 11 459 ar viešųjų ryšių specialistę Mildą Rainčę el. p milda.raince@esf.lt, tel. 8 659 42 569.