Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“

2017 m. Kovo 27 d.
Pareiškėjams

Europos socialinio fondo agentūra kviečia registruotis į informacinį seminarą būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“. Priemonės tikslas – padidinti visuomenės nepakantumą korupcijai ir dalyvavimą viešojo valdymo procesuose.

Galimi pareiškėjai pagal šią priemonę yra nevyriausybinės organizacijos. Sąvoka „nevyriausybinė organizacija“ suprantama taip, kaip ji apibrėžta Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme.

Planuojama, kad seminaras vyks 2017 m. kovo 27 d. Vilniuje. Preliminari renginio trukmė 4 val. (9.30–13.30 val.). Numatomos temos:

  • Priemonės projektų finansavimo sąlygų aprašo apžvalga
  • Bendrieji projektų reikalavimai
  • Paraiškų pildymas
  • Išlaidų tinkamumo reikalavimai

 Registracija į seminarą privaloma. Registruotis galima iki 2017 m. kovo 22 d. užpildžius toliau puslapyje esančią dalyvio anketą. Į seminarą kviečiame registruotis ne daugiau kaip po 2 asmenis iš vienos pareiškėjo įstaigos. Siekiame, kad renginys atitiktų Jūsų lūkesčius, todėl labai prašome anketos komentaruose įrašyti rūpimus klausimus.

Apie registracijos patvirtinimą, tikslų renginio laiką ir vietą kiekvieną užsiregistravusį dalyvį informuosime elektroniniu paštu.

          Telefonas pasiteirauti (8 5) 250 0208 arba el. paštu: rozyte.valiuliene@esf.lt

Vilnius
2017 m.
Kovo

27 d.

Registracija baigta