Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Konferencija „Prašyti ne gėda, duoti nesunku“: įžvalgos aktualiomis temomis ir sėkmės istorijų apdovanojimai

Konferencija „Prašyti ne gėda, duoti nesunku“: įžvalgos aktualiomis temomis ir sėkmės istorijų...
2020 m. Rugpjūčio 27 d.

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelyje rugpjūčio 25-ąją vykusi metinė ESF projektų vykdytojų konferencija sutraukė apie porą šimtų dalyvių iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Nepabūgę debesimis grasinančio oro žmonės rinkosi į, jų lūpomis tariant, naudingą ir motyvuojantį kasmetinį renginį.

Šiemet pagrindiniu konferencijos leitmotyvu pasirinkome pagalbos temą. Daugumos mūsų projektų esmė – vidiniai žmogaus pokyčiai. Kad šie pokyčiai įvyktų, dažnai reikia net tik didžiulio noro ir užsispyrimo, bet ir laiku suteiktos profesionalios kokybiškos pagalbos ar patarimo.

Konferencijos dalyviams apie skirtingus pagalbos aspektus kalbėjo psichologas E. Laurinaitis, įžvalgomis dalijosi ir siekti savo svajonių drąsino kunigas ir knygų autorius A. Toliatas. Apie tai, kad nelengva prašyti ir nesunku duoti, diskusijoje mintimis dalijosi renginio svečiai iš VšĮ „Mariaus Jakulio Jason fondas“ ir gyvenimo namų „Būkime drauge“, taip pat menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai. Susirinkusieji dalyvavo skirtingose praktinėse dirbtuvėse, kuriose analizavo problemų sprendimo, skirtingų žmonių motyvavimo, sinergijos ir kalbėjimo su skirtingomis auditorijomis temas.

Netikėtai prapliupęs lietus susirinkusiųjų neišbaidė – išlaikyti gerą nuotaiką padėjo renginį vedę aktoriai Martynas Nedzinskas ir Audrius Bružas. Skambant magiškai Martyno Levickio muzikai buvo įteikti ESF projektų sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2020“ apdovanojimai.

Renginio dalyviai išvydo 10 skirtingų vaizdo siužetų apie, atrodytų, paprastus, tačiau įkvepiančius žmones – herojus ne iš filmų, o iš tikro gyvenimo. Šiais metais konkursą įgyvendinome kartu su portalu 15min, taigi skaitytojai balsavo ir išrinko tris jiems labiausiai įsiminusias sėkmės istorijas, tarp kurių – Lietuvą svajonių šalimi vadinantys kartvelai Sophio Tabatadze ir Irakli Dudauri, optimizmu trykštanti ponia Irena, kurios gyvenimą aukštyn kojomis apvertė erkinis encefalitas bei darbščioji Augustė – dauno sindromą turinti mergina, kuriai darbas restorane padeda save realizuoti.

Visų dešimties istorijų herojams ir projektų vykdytojams įteikti apdovanojimai, o trims daugiausiai 15min skaitytojų dėmesio sulaukusiems herojams – dar ir atminimo statulėlės. Sėkmės istorijų dešimtukas taip pat publikuotas specialiame leidinyje „Žingsniai 2020“.

Nuoroda į baigiamąjį portalo straipsnį ir apdovanojimų vaizdo įrašą


Konferencijos ir apdovanojimų akimirkos