Rasta rezultatų:

*alt_site_homepage_image*
lt
en

Garliavos Jonučių progimnazija: kuriame bendruomenę

Garliavos Jonučių progimnazija: kuriame bendruomenę
2019 m. Vasario 1 d.

Apsilankę Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos tinklalapyje tikriausiai maloniai nustebsime atvėrę naujienų  skiltį – mažai teksto ir daugybė renginių nuotraukų, gyvai pasakojančių apie spalvingą ir aktyvų mokyklos gyvenimą. Taigi nenuostabu, kad mokyklos aktyvių darbuotojų iniciatyva 2018 m. pabaigoje startavo projektas „Kuriame bendruomenę“.

Šis projektas atsigręžia į tuos, kuriems itin reikia nuoširdaus bendravimo ir įdomios veiklos – senyvo amžiaus ar negalią turinčius žmones. Jiems projekto iniciatoriai siūlo dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse: piešimo ant šilko, molio keramikos, tapybos ant vandens, fotografijos užsiėmimuose. Šiuo metu dalyviai jau pradėjo mokytis ir kompiuterinio raštingumo.

Džiugina tai, kad projekto dalyviams noriai talkina ir progimnazijos septintų bei aštuntų klasių savanoriai. Veiklas organizuojančios mokytojos dalijosi įspūdžiais apie išties šiltus ir gražius dalykus: keičiasi moksleivių požiūris į senyvo amžiaus žmones, mažėja bendravimo atstumas, ugdoma pagarba ir tarpusavio supratimas.

Projekte dalyvaujančius bendruomenės senjorus dar planuojama supažindinti su socialinių tinklų galimybėmis, organizuoti įvairias pažintines kultūrines išvykas, kitas įtraukiančias veiklas.

Daugiau apie projektą galite skaityti čia.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.