Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Renginys | Kultūrinio ugdymo bendradarbiavimo galimybės švietimo pažangos programoje „Tūkstantmečio mokyklos“

Švietimo pažangos planų rengėjams ir mokytojams (kultūrinio ugdymo sritis)

Kviečiame mokytojus bei švietimo pažangos planų rengėjus į švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ kultūrinio ugdymo srities renginį, kurio tikslas – padėti menų bei bendrųjų ugdymo dalykų mokytojams bei specialistams užmegzti bendradarbiavimo ryšius su kultūros įstaigomis ir kultūros entuziastais, vizualiųjų menų pagrindu veikiančiais visoje Lietuvoje.

Renginys vyks gegužės 26 dieną 10.0015.00 val. gyvai Nacionalinėje dailės galerijoje, Konstitucijos pr. 22, Vilniuje. Registracija į renginį yra būtina ir vyks iki gegužės 24 dienos (imtinai). Renginį bus galima stebėti ir nuotoliniu būdu.

Registracija į renginį (gyvai*)

Renginio programa

Registracija į renginį (nuotoliniu būdu)

Renginio dieną užsiregistravusiems dalyviams el. paštu
atsiųsime renginio nuorodą ir prisijungimo duomenis.

*Vietų skaičius ribotas. Kai užsiregistruos 150 dalyvių, registracija į gy renginį bus sustabdyta. 

Švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ tikslas – mažinti mokinių pasiekimų atotrūkius ir sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(-si) sąlygas kiekvienoje savivaldybėje. Šia programa siekiame, kad kiekvienas Lietuvos vaikas turėtų galimybę mokytis šiuolaikiškoje ir atviroje mokykloje. Programą sudaro keturios sritys, kurios aktyviai sąveikauja viso projekto eigoje: įtrauktis, lyderystė, STEAM ir kultūrinis ugdymas.

Mokytojai, dalyvavę renginyje, gaus dalyvavimo renginyje pažymėjimus, kuriuos po renginio atsiųsime el. paštu.

Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl dalyvaudamas(-a) renginyje Jūs sutinkate būti matomas(-a) renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei esate informuotas(-a), kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti skelbiami Europos socialinio fondo agentūros interneto svetainėje www.esf.lt ar socialiniuose tinkluose.

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis į Jurgitą Zigmantę, tel. Nr. +370 659 80464, el. p. jurgita.zigmante@esf.lt ir Mildą Rainčę, tel. Nr. +370 659 42569, el. p. milda.raince@esf.lt

Grįžti į renginių sąrašą