Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Projektų įgyvendinimo sėkmė ir iššūkiai Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskrityse

Vykdytojams

Praėjusių metų pabaigoje vyko dvi diskusijos dėl projektų įgyvendinimo sėkmės ir iššūkių. Atliepdami renginiuose ir po jų išsakytus lūkesčius, kad vyktų daugiau tokio pobūdžio diskusijų ir kad kartu ieškotume atsakymų į specifinius atskiriems regionams aktualius  projektų įgyvendinimo klausimus, kviečiame atvykti į diskusiją „Projektų įgyvendinimo sėkmė ir iššūkiai Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskrityse“.

Diskusijoje dalyvaus  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Europos socialinio fondo agentūros atstovai.

Renginys vyks 2019 m. gegužės 16  d. Utenoje (Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“, Aušros g. 47).
Registruotis į diskusiją kviečiame po 1-2 projektų ir 1-2 projektų  partnerių atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki gegužės 10 dienos. Prašome užpildyti toliau esančią registracijos formą. Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus projektų vadovę Liną Markevičienę, tel. 8 659 42 597, el. p. lina.markeviciene@esf.lt

Renginys skirtas  kompleksinių paslaugų šeimai, vyresnio amžiaus ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų įtraukimo į aktyvią visuomeninę veiklą projektų vykdytojams ir partneriams.

 

 

2019-05-16

Utena

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą