Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Veiklų projektuose organizavimo sėkmė ir iššūkiai

Vykdytojams

Gerbiamieji vyresnio amžiaus ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų įtraukimo į aktyvią visuomeninę veiklą projektų vykdytojai!

Jau daugiau nei pusmetį įgyvendinami vyresnio amžiaus asmenų bendrųjų įgūdžių mokymo, jų įtraukimo į savanoriškas veiklas  bei socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracijos į darbo rinką  projektai.
Priemonės „54+“  projektų vykdytojai iki šių metų pabaigos jau pasiekė tarpinius stebėsenos rezultatus, kurie yra labai svarbūs atsiskaitant Europos Komisijai.
Vadovaujančioji institucija,  ruošdamasi kitam ES investicijų etapui, vykdo tyrimus siekdama  įvertinti socialinių įgūdžių mokymų kokybę, tačiau tai padaryti yra sunku, kai projekto veiklos nevyksta taip, kaip yra suplanuota.

 Esame susirūpinę projektų neplaninių patikrų rezultatais, bet tikime, kad kartu galime rasti išeitis ir įveikti iššūkius. Taigi kviečiame drauge su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Europos socialinio fondo agentūros atstovais atvirai ir konstruktyviai diskutuoti renginyje „Veiklų projektuose organizavimo sėkmė ir iššūkiai“, kuris vyks 2018 m. gruodžio 13  d. 12.30–16.00 val. viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ (Vilniaus raj.)

Registruotis kviečiame po 1-2 projektų atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki gruodžio 7 dienos. Prašome užpildyti registracijos anketą.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus I vyr. projektų vadovą Daivą Kaleckaitę, tel. 8 659 80 948, el. p. daiva.kaleckaite@esf.lt

 

2018-12-13

Vilnius

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą