Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Projektų įgyvendinimo sėkmė ir iššūkiai Alytaus ir Marijampolės apskrityse

Vykdytojams

Praėjusių metų pabaigoje vyko dvi diskusijos dėl projektų įgyvendinimo sėkmės ir iššūkių. Atliepdami renginiuose ir po jų išsakytus lūkesčius, kad vyktų daugiau tokio pobūdžio diskusijų ir kad kartu ieškotume atsakymų į specifinius atskiriems regionams aktualius  projektų įgyvendinimo klausimus, kviečiame atvykti į diskusiją „Projektų įgyvendinimo sėkmė ir iššūkiai Alytaus ir Marijampolės apskrityse“. Diskusijoje dalyvaus  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Europos socialinio fondo agentūros atstovai.

Renginys vyks 2019 m. balandžio 4  d. Alytuje
(Sveikatingumo kompleksas "Prieplauka", Tilto g. 2). Preliminarus renginio laikas 9.30–13.15 val.

Registruotis į diskusiją kviečiame po 1-2 projektų ir 1-2 projektų  partnerių atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki 2019 m. balandžio 1 dienos. Prašome užpildyti registracijos anketą.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus I vyr. projektų vadovę Renatą Aleksaitę-Ptak, tel. 8 659 80 298, el. p. renata.ptak@esf.lt

Renginys skirtas  kompleksinių paslaugų šeimai, vyresnio amžiaus ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų įtraukimo į aktyvią visuomeninę veiklą projektų vykdytojams ir partneriams.

 

 

2019-04-04

Alytus

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą