Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Kviečiame registruotis į diskusijas „Ką daryti, kad mūsų projektai sukurtų kuo daugiau vertės?“

Vykdytojams

Artėjant jau tradicine tampančiai visų mūsų profesinei šventei – Tarptautinei projektų valdymo dienai, maloniai kviečiame prisijungti prie aktualių diskusijų „Ką daryti, kad mūsų projektai sukurtų kuo daugiau vertės?“ kartu su Ryčiu Juozapavičiumi, ministerijų ir Europos socialinio fondo agentūros atstovais. Renginiai planuojami 2017 m. spalio 6 d. (8 veiksmų programos prioriteto „Socialinės įtraukties skatinimas ir kova su skurdu“ projektų įgyvendintojams) ir lapkričio 10 d.  (9 veiksmų programos prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ projektų įgyvendintojams). Diskusijos vyks M. K. Čiurlionio g. 84, Vilniuje, viešbutyje Crowne Plaza. Planuojama trukmė nuo 9.00 iki 16.00  val.

 

Šiemet Project Management Institute atlikta plataus masto projektų vykdytojų apklausa rodo, kad bendras projektų vykdytojų meistriškumas auga. Geriausi projektų vykdytojai pasiekia, kad vidutiniškai 92 proc. projektų atitinka tikruosius suinteresuotų šalių ketinimus. Nesėkmingiausi projektų vykdytojai turi tik 33 proc. projektų, atliepiančių svarbiausius jų tikslus. O kaip pavyks Jūsų projektui? Atvykite ir pasidalinkite savo įžvalgomis apie tai, kaip projektas gali viršyti lūkesčius, sėkminga praktika, sunkumais bei pasiūlymais!

 

Dalyvavimą maloniai prašome patvirtinti:

2017 m. spalio 6 d. renginio dalyvių (8 veiksmų programos prioriteto „Socialinės įtraukties skatinimas ir kova su skurdu“ projektų įgyvendintojų) - iki 2017 m. spalio 2 d. užpildant apačioje esančią registracijos formą.

2017 m. lapkričio 10 d.  renginio dalyvių (9 veiksmų programos prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ projektų įgyvendintojų)  - iki 2017 m. lapkričio 6 d. užpildant apačioje esančią registracijos formą.

 

Į visus su renginiu susijusius klausimus Jums atsakys Lina Beišinė, tel. (8 5) 241 3184, Lina.Beisine@esf.lt

2017-10-06

Vilnius

Registracija baigta

2017-11-10

Vilnius

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą