Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Kompleksinės paslaugos šeimai: sėkmė ir iššūkiai

Vykdytojams

Jau beveik metus daugelyje Lietuvos savivaldybių įgyvendinami kompleksinių paslaugų šeimai projektai, o spalio pabaigoje pasirašytos paskutinės sutartys. Girdime daug puikių atsiliepimų ir turime jaudinančių sėkmės istorijų apie tai, kaip šių projektų veiklos padėjo šeimoms rasti kelius į darną, geresnį tarpusavio supratimą, padėjo išspęsti psichologines problemas, grąžino savivertės jausmą, suteikė jėgų ir prasmės tolesniam gyvenimui, įkvėpė pozityviai tėvystei. Deja, ne visų projektų rezultatai džiugina, ne visiems sekasi sklandžiai. Esame susirūpinę šių projektų neplaninių patikrų rezultatais, bet tikime, kad kartu galime rasti išeitis ir įveikti iššūkius. Taigi kviečiame drauge su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei agentūros atstovais atvirai ir konstruktyviai diskutuoti renginyje „Kompleksinės paslaugos šeimai: sėkmė ir iššūkiai“, kurį organizuojame 2018 m. lapkričio 15 d. 13.00–16 val. viešbutyje „Crown Plaza“, Vilniuje.

Registruotis į diskusiją kviečiame po 1-2 projektų atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki lapkričio 12 dienos. Prašome užpildyti toliau esančią registracijos anketą.
Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus I vyr. projektų vadovą Dainių Čiurinską, tel. 8 659 80 292, el. p. Dainius.Ciurinskas@esf.lt

 

 

  

2018-11-15

Vilnius

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą