Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Informaciniai seminarai pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonės „KOMPETENCIJOS LT“ 2 kvietimą

Pareiškėjams

Europos socialinio fondo agentūra ir LR ūkio ministerija kviečia į informacinius seminarus būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonės „Kompetencijos LT“ 2 kvietimą. Informaciją apie priemonę, remiamas veiklas bei šio kvietimo elektroninę paraiškos formą rasite čia.

Priemonės tikslas – užtikrinti nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą, jų profesinį mobilumą ir gebėjimą sparčiai persiorientuoti į kito ūkio sektoriaus veiklas, siekiant sudaryti galimybę įmonių darbuotojams gauti aukščiausios kokybės mokymus.

Projektų atrankos būdas - projektų konkursas vienu etapu.

Paraiškų teikimo laikotarpis: nuo 2018-11-15 iki 2019-02-15

Numatomos seminarų temos:

  • Priemonės projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas;
  • Prioritetinių projektų atrankos kriterijų pristatymas;
  • Bendrieji projektų reikalavimai. Paraiškos pildymas;
  • Išlaidų tinkamumo reikalavimai;
  • Paraiškų teikimas ir jų vertinimas.

Seminarai vyks:

  • 2019 m. sausio 9 d. Vilniuje nuo 10:00 (dalyvių registracija nuo 9.30 val.) iki 13:00 val. Registruotis galima užpildžius žemiau puslapyje esančią dalyvio anketą iki 2019 m. sausio 7 d.
  • 2019 m. sausio 16 d. Kaune nuo 10:00 (dalyvių registracija nuo 9.30 val.) iki 13:00 val. Registruotis galima užpildžius žemiau puslapyje esančią dalyvio anketą iki 2019 m. sausio 11 d. (Dėmesio! Seminaras atšaukiamas)

Registracija į seminarus yra privaloma. Į seminarus kviečiame registruotis ne daugiau kaip 2 asmenis iš vienos organizacijos, planuojančios teikti paraišką. Apie registracijos patvirtinimą bei tikslią seminaro vietą užsiregistravusius dalyvius informuosime prieš renginį elektroniniu paštu. Maloniai prašome registruojantis nurodyti Jums aktualius klausimus.

Turinčius klausimų dėl planuojamų renginių bei atvirų dienų konsultacijų, maloniai prašome kreiptis į Ievą Taučkėlaitę, tel. Nr. 8 659 60 131 el.p. ieva.tauckelaite@esf.lt

 

Primename, kad dėl priemonės „Kompetencijos LT“ finansavimo sąlygų aprašo, paraiškų pildymo ir kitų klausimų galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Edita Skonsmonienė, Projektų valdymo skyriaus I projektų vadovė, el. p. edita.skonsmonienė@esf.lt, tel.: 8 659 80  527

Rasa Balžekienė, Projektų valdymo skyriaus I projektų vadovė, el. p. rasa.balzekiene@ esf.lt, tel.: 8 659 80 684

2019-01-09

Vilnius

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą