Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Diskusija „Projektų įgyvendinimo sėkmė ir iššūkiai Šiaulių apskrityje“

Pareiškėjams

Praėjusių metų pabaigoje vyko dvi diskusijos dėl projektų įgyvendinimo sėkmės ir iššūkių. Atliepdami renginiuose ir po jų išsakytus lūkesčius, kad vyktų daugiau tokio pobūdžio diskusijų ir kad kartu ieškotume atsakymų į specifinius atskiriems regionams aktualius  projektų įgyvendinimo klausimus, kviečiame atvykti į diskusiją „Projektų įgyvendinimo sėkmė ir iššūkiai Šiaulių apskrityje“. Diskusijoje dalyvaus  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Europos socialinio fondo agentūros atstovai. 

Renginys vyks 2019 m. kovo 22  d. Šiauliuose, Povilo Višinskio viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Aušros al. 62). Preliminarus planuojamas renginio laikas yra nuo 9.00 iki 13.00 val.

Registruotis į diskusiją kviečiame po 1-2 projektų ir 1-2 projektų  partnerių atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki kovo 18 dienos. Prašome užpildyti registracijos anketą.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus I projektų vadovę Editą Skonsmonienę, tel. 8 659 80 527, el. p. Edita.Skonsmoniene@esf.lt

Renginys skirtas  kompleksinių paslaugų šeimai, vyresnio amžiaus ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų įtraukimo į aktyvią visuomeninę veiklą projektų vykdytojams ir partneriams.

2019-03-22

Šiauliai

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą