Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Seminaras „Kaip atrasti sėkmingo projekto formulę?“ priemonės „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“ projektų vykdytojams

Vykdytojams

Kviečiame projektų vykdytojus, įgyvendinančius projektus pagal priemonę „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“ į seminarą Kaip atrasti sėkmingo projekto formulę?“. Jame bus kalbama apie tai, kaip įsigilinti į dalyvių poreikius, kaip išmokti kūrybiškai pristatyti projekto veiklas, rasti efektyviausius komunikacijos būdus ir pasiekti geriausių rezultatų. Seminare kartu su Europos socialinio fondo agentūros projektų vadovais taip pat turėsite progos spręsti aktualius projektų įgyvendinimo klausimus, ieškoti geriausių bendradarbiavimo formų ir dalytis gerąja patirtimi.

Seminaras vyks 2019 m. lapkričio 20 d. svetingumo komplekse „Monte Pacis“, esančiame Pažaislio vienuolyne (T. Masiulio g. 31, Kaunas). Preliminarus renginio laikas nuo 10.00 val. iki 16.00 val.

Registruotis į seminarą kviečiame po 1-2 projektų atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki lapkričio 12 dienos. Prašome užpildyti toliau esančią registracijos anketą.

Išsamesnė informacija apie renginį kiekvienam užsiregistravusiam bus išsiųsta el. paštu. Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus projektų vadovę Alą Novoselskają, tel. 8 659 80 465, el. p. Ala.Novoselskaja@esf.lt.

 

2019-11-20

Kaunas

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą