Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Konsultacijos pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“

Pareiškėjams

Informuojame, kad Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus koronaviruso protrūkį pandemija ir atsižvelgiant į pateiktas LR Vyriausybės rekomendacijas dėl viruso plitimo, ESFA kovo ir balandžio mėnesiais konsultacijas teiks nuotoliniu būdu – elektroniniu paštu ar telefonu. Sekite naujausią informaciją!

Kviečiame į individualias konsultacijas būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-616 „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“. Priemonės finansavimo sąlygų aprašą galite rasti čia.

Konsultacijų metu pareiškėjai bus konsultuojami paraiškos pildymo, pateikimo ir kitais su paraiškos parengimu susijusiais klausimais.

Individualios konsultacijos vyks nuo 9 iki 11 val. Vilniuje, Europos socialinio fondo agentūroje (Gynėjų g. 16, Verslo centro „Vertas“ 2 aukštas). Konsultacijų trukmė iki 1 val. Galima registruotis 9 val., 10 val. arba 11 val.

Į konsultacijas prašome registruotis iš anksto telefonu 8 659 80 754 arba el. paštu Agne.Buividaviciute@esf.lt. Registruojantis maloniai prašome nurodyti Jūsų vardą, pavardę, įstaigą, tel. Nr., el. pašto adresą, Jus  dominančius klausimus bei pageidaujamą konsultacijos laiką. Jeigu Jūsų pageidaujamas laikas būtų užimtas, siūlysime pasirinkti kitą Jums patogų laiką.

 

Konsultuotis dėl šios priemonės finansavimo sąlygų aprašo, paraiškų pildymo ar kitais klausimais galite kreiptis ir toliau nurodytais kontaktais:

Europos socialinio fondo agentūra:

Rasa Lukštinskienė, Projektų valdymo skyriaus PVS I projektų vadovė, Rasa.Lukstinskiene@esf.lt, tel. 8 659 80 951

Inga Raginytė, Projektų valdymo skyriaus PVS I vyr. projektų vadovė, Inga.Raginyte@esf.lt, tel. 8 659 80 523

 


LR sveikatos apsaugos ministerija (turinio klausimais):

Gitana Ratkienė, Pirminės sveikatos priežiūros ir slaugos skyriaus patarėja,  Gitana.Ratkiene@sam.lt, 8 5 219 3320

Paulius Raugalas, ES paramos skyriaus vyr. specialistas, Paulius.Raugalas@sam.lt, 8 5 219 3328

Grįžti į renginių sąrašą