Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

ESF projektų vykdytojų konferencija „Maži darbai gali virsti stebuklais“

Pareiškėjams

Gerbiamieji ESF projektų vykdytojai!

 Skruzdė darbininkė gali pakelti 50 kartų už save sunkesnį krovinį – šakelę. Mažas dalykas, tačiau atneštas į skruzdėlyną tampa dar viena svarbia jo pamato dalele. Tikėjimo savo galimybėmis kibirkštis žmogaus širdyje gali įžiebti ugnį, skatinančią gyventi, veikti, kurti. Apie mažus darbus, virstančius mūsų kasdienio gyvenimo stebuklais, apie tai, kiek gali vieno žmogaus iniciatyva, veiklumas ir energija, apie tai, kuo gali virsti maža nuoširdi svajonė, kalbėsime ESF projektų vykdytojams skirtoje konferencijoje „Maži darbai gali virsti stebuklais“, kuri vyks lapkričio 5 dieną, antradienį, Vaidilos teatre (A. Jakšto g. 9, Vilnius). Planuojama renginio trukmė nuo 10.00 val. iki 15.30 val.

Pranešėjai: aktorė ir savanorė Ilona Balsytė, judėjimo #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė, Institucinės globos pertvarkos projekto atstovai, kulinarinių klasių mokyklose kūrėjas Alfas Ivanauskas

Renginyje taip pat bus paskelbti ir apdovanoti sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2019“ nugalėtojai, skambės muzikiniai sveikinimai, kuriuos dovanos grupės „Baltasis kiras“ meno vadovas ir solistas Tautvydas Paulius Augustinas.

Registracija į renginį yra būtina, vietų skaičius ribotas. Registruotis iki lapkričio 3 dienos kviečiame čia.

Grįžti į renginių sąrašą