Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Metinė ESF projektų vykdytojų konferencija „Kaip tapti impulsu, galinčiu pakeisti pasaulį“ ir „Žingsniai 2021“ apdovanojimai

Vykdytojams

Savanorystė, bendruomeniškumas, lyderystė – tai tokios pažįstamos, artimos, kasdien girdimos sąvokos. Tačiau sykiu – tai ne tik skambūs žodžiai. Už jų slypi naujos patirtys ir įkvepiančios istorijos. Žinome, kad esate pilietiški, veikiate bendruomenės labui, kuriate savo sėkmės istoriją, todėl norime palaikyti Jūsų puikias iniciatyvas ir padovanoti Jums dar daugiau įkvėpimo, idėjų ir žinių. Tad kviečiame į metinę ESF projektų vykdytojų konferenciją

„Kaip tapti impulsu, galinčiu pakeisti pasaulį“

Renginys vyks rugpjūčio 26 dieną 10.0016.00 val.  VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas).

Jūsų laukia įkvepiantys išskirtinių lektorių Andriaus Tapino, Ryčio Juozapavičiaus, Lino Dungveckio pranešimai ir pokalbis su „Gedimino legiono“ savanoriais apie tai, kad dideliems darbams nuveikti visai nebūtina ieškoti superherojų.

Antroje renginio dalyje galėsite stebėti sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2021“ apdovanojimus. Renginį vainikuos  Monikos Liu ir Dimos Golovanovo muzikinis pasirodymas.

Norėtume, kad konferencijoje dalyvautų atstovai iš kuo įvairesnių projektų, taigi kviečiame registruotis ne daugiau kaip po 1-2 žmones iš projekto.

Registracija į renginį yra būtina ir vyks iki rugpjūčio 23 dienos. Prašome užpildyti žemiau puslapyje esančią registracijos anketą. Išsamią renginio programą užsiregistravusiems dalyviams išsiųsime atskira žinute. Registruodamasis(-i) į renginį Jūs patvirtinate, kad renginio dieną turėsite galimybių pasą.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl dalyvaudamas(-a) renginyje Jūs sutinkate būti matomas(-a) renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei esate informuotas(-a), kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti skelbiami Europos socialinio fondo agentūros interneto svetainėje www.esf.lt ar socialiniuose tinkluose.

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis į Aidą Janionytę, tel. Nr. +370 686 11459, el. p. aida.janionyte@esf.lt

2021-08-26

Kaunas

Registracija baigta

Grįžti į renginių sąrašą