Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Metas keisti | Sporto klubas po atviru dangumi | Plungė

Visuomenei

Kviečiame dalyvauti „Metas keisti“ iniciatyvoje – „Sporto klubas po atviru dangumi“, kuri vyks Plungėje. Jos metu drauge su vietos bendruomene įrengsime sporto klubą po atviru dangumi iš tvarių organiškų medžiagų – taip pat sportuosime, ilsėsimės ir šauniai drauge praleisime laiką gryname ore! Sporto klubą įrengsime drauge su žinomu treneriu, TV laidų vedėju, sveikos gyvensenos aktyvistu ir entuziastu Alanu Dzeranovu, kuris naujai įrengtame sporto klube praves ir pirmąją mankštą.

Svarbiausia, kad visa tai darysime drauge, o apie jūsų sukurtą sporto klubą po atviru dangumi sužinos visa Lietuva – gražus pavyzdys įkvėps kitus keisti savo aplinką, bendruomenę ir šalį.

Įrankiais ir medžiagomis bus pasirūpinta – reikia jūsų laiko ir rankų!

VIETA: Babrungo upės ir Gandingos hidroelektrinės tvenkinio poilsio ir rekreacijos takas, Plungė (prie Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos, esančios A. Vaišvilos g. 32, Plungėje) 
LAIKAS: 2022 m. balandžio 16 d., 13 val.
REGISTRACIJA: https://metaskeisti.lt/2021/iniciatyva/sporto-klubas-po-dangumi/

Iniciatyvos „Metas keisti“ tikslas – skatina vietos bendruomenes, NVO, veiklius gyventojus, klubus, savivaldas imtis iniciatyvos ar prie jos prisidėti, suvienyti skirtingų amžių žmones siekiant parodyti savanoriškos ir bendruomeninės veiklos pridėtinę vertę. „Metas keisti“ yra ne tik apie bendruomeniškumą ir savanorystę – tai ir apie asmeninio indėlio svarbą keičiant pasaulį, aplinką, visuomenę, valią ir norą dalintis savo laiku, kompetencijomis, talentu ir gerumu.

Daugiau apie iniciatyvą kviečiame skaityti https://metaskeisti.lt/ 

Grįžti į renginių sąrašą