Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Metas keisti | Barbekiu aikštelė| Raseiniai

Pareiškėjams

Kviečiame dalyvauti „Metas keisti“ iniciatyvoje – „Barbekiu aikštelė“, kuri vyks Raseinių krašte, Sujainių tvenkinio poilsiavietėje. Jos metu drauge su vietos bendruomene įrengsime laužavietę, kepsnines ir daugiau vietų piknikauti. Pamėgtame paplūdimyje bus galima ne tik leistis į kulinarinius eksperimentus, bet ir dar maloniau ir jaukiau drauge leisti laiką. Tikime, kad bendruomenės įrengta aikštelė taps svarbia, miela ir brangia vieta raseiniškiams ir jų svečiams, o visos Lietuvos bendruomenėms – pavyzdžiu, kaip mažos iniciatyvos keičia ir gražina aplinką.

Iniciatyvą įgyvendinti padės bei patiekalų ruošimo ant ugnies subtilybėmis ir paslaptimis pasidalins bene garsiausias Lietuvos barbekiu specialistas, kulinarinių TV laidų vedėjas charizmatiškasis Vylius „Chef the Viking“ Blauzdavičius.

Įrankiais ir medžiagomis bus pasirūpinta – reikia tik dalyvių rankų, laiko ir geros nuotaikos!

VIETA: Sujainių tvenkinio poilsiavietė, Sujainiai, Paliepių sen., Raseinių r. sav.
LAIKAS: 2022 m. balandžio 23 d., 13 val.
REGISTRACIJA: https://metaskeisti.lt/2021/iniciatyva/barbekiu-aikstele/

Iniciatyvos „Metas keisti“ tikslas – skatina vietos bendruomenes, NVO, veiklius gyventojus, klubus, savivaldas imtis iniciatyvos ar prie jos prisidėti, suvienyti skirtingų amžių žmones siekiant parodyti savanoriškos ir bendruomeninės veiklos pridėtinę vertę. „Metas keisti“ yra ne tik apie bendruomeniškumą ir savanorystę – tai ir apie asmeninio indėlio svarbą keičiant pasaulį, aplinką, visuomenę, valią ir norą dalintis savo laiku, kompetencijomis, talentu ir gerumu.

Daugiau apie iniciatyvą kviečiame skaityti https://metaskeisti.lt/ 

Grįžti į renginių sąrašą