Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas“

Pareiškėjams

Informuojame, kad Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus koronaviruso protrūkį pandemija ir atsižvelgiant į pateiktas LR Vyriausybės rekomendacijas dėl viruso plitimo, ESFA atšaukia kovo mėnesį organizuojamus renginius. Sekite naujausią informaciją!

Europos socialinio fondo agentūra kviečia būsimus pareiškėjus (profesinio mokymo įstaigas ir profesinio mokymo įstaigų asociacijas), ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę 09.4.1-ESFA-T-736 „Praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas“, į informacinį seminarą.

Šios priemonės tikslas – padidinti profesinio ir suaugusiųjų mokymo atitiktį darbo rinkos poreikiams ir patrauklumą, remiant ir skatinant praktinių įgūdžių įgijimą darbo vietoje ir sektoriniame praktinio mokymo centre.

Kvietimas teikti paraiškas paskelbtas 2020 m. kovo 3  d. Paraiškų teikimo terminas -  2020 m. gegužės 29 d.

Seminaras vyks 2020 m. kovo 25 d. nuo 09:00 iki 12:00 val. Vilniuje, viešbutyje „Panorama“ (Sodų g. 14, Vilnius). 

Numatomos seminaro temos:

  • Projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas (remiamos veiklos, stebėsenos rodikliai ir kiti reikalavimai pareiškėjams);
  • Paraiškų teikimo ir vertinimo procesas;
  • Paraiškų pildymas. Išlaidų tinkamumo reikalavimai.

Registracija į seminarą yra privaloma. Registruotis galima užpildžius toliau esančią dalyvio anketą iki 2020 m. kovo 20  d.

Į seminarą kviečiame registruotis ne daugiau kaip 2 asmenis iš vienos organizacijos, planuojančios teikti paraišką. Apie registracijos patvirtinimą bei tikslią seminaro programą užsiregistravusius dalyvius informuosime prieš renginį elektroniniu paštu. Preliminari seminaro trukmė - 3 val. Maksimalus dalyvių skaičius grupėje yra 50.

Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis:

Projektų valdymo skyriaus III asistentė Indrė Morkūnienė, 8 659 81 162 arba el. p. Indre.Morkuniene@esf.lt

Grįžti į renginių sąrašą