Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Tarp konkurso „Europos burės“ nugalėtojų – ir ESFA administruojami projektai

Tarp konkurso „Europos burės“ nugalėtojų – ir ESFA administruojami projektai

Apdovanoti jau dvyliktą kartą Finansų ministerijos organizuoto konkurso „Europos burės“ laimėtojai. Tarp pažangiausių ir reikšmingiausių Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektų – ir du ESFA administruojami projektai.

Šiemet nominacija „Už investicijas į žmogų“ atiteko VšĮ „Informacijos kaupimo ir sklaidos centras“, kuris įgyvendina projektą „Sutrikusio intelekto asmenų priešdarbinių įgūdžių ugdymas savanoriaujant veikloje „Kavos galia“. Šiuo projektu siekiama ne tik ugdyti sutrikusio intelekto asmenų  priešdarbinius įgūdžius, bet ir didinti visuomenės suvokimą, kad neįgalus asmuo yra visavertis visuomenės narys. Projekto metu proto negalią turintys asmenys gamina kavą įvairiuose renginiuose, šventėse, susibūrimuose.

Apdovanojimą „Už bendruomeniškumo skatinimą“ laimėjo Panevėžio miesto savivaldybės kartu su partneriu viešąja įstaiga „Šv. Juozapo globos namai“ įgyvendinamas projektas „Panevėžio miesto bendruomeniniai šeimos namai“. Bendruomeniniuose šeimos namuose „vieno langelio“ principu suteikiamos kompleksinės paslaugos, padedančios įveikti iškilusius sunkumus ir krizes: pozityvios tėvystės mokymai, psichosocialinė pagalba šeimai, šeimos įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos bei vaikų priežiūros paslaugos (pagal poreikį) tėvams, kurie gauna kompleksines paslaugas šeimai Panevėžio bendruomeniniuose šeimos namuose.

Šiemet konkurse dalyvavo beveik 100 projektų iš visos Lietuvos. Į antrąjį etapą buvo atrinkti  24 kandidatai.

Pažangiausi ir reikšmingiausi projektai apdovanoti aštuoniose nominacijose: už investicijas į žmogų, už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą, už inovatyviausius sprendimus, už įdomiausią smulkaus verslo projektą, už inovacijų proveržį švietimo ir mokslo srityje, už inovacijas tausojant aplinką, už investicijas į atsinaujinimą ir bendruomeniškumo skatinimą.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments