Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Svarbi informacija dėl Europos socialinio fondo agentūros darbo organizavimo atsižvelgiant į koronaviruso protrūkį

Svarbi informacija dėl Europos socialinio fondo agentūros darbo organizavimo atsižvelgiant į...

Gerbiamieji pareiškėjai, projektų vykdytojai, partneriai!

 Pasaulio sveikatos organizacijai koronaviruso COVID-19 protrūkį paskelbus pandemija bei Lietuvos Respublikos Vyriausybei šiandien priėmus tam tikrus sprendimus, susijusius su situacijos valdymu:

-  Europos socialinio fondo agentūra darbą iki kovo 27 d. organizuos nuotoliniu būdu. Kadangi ši darbo forma mūsų įstaigai yra įprasta, tikimės, jog dėl to nekils nesklandumų.
- Visi pareiškėjai, projekto vykdytojai ir partneriai bus konsultuojami ir darbas su jais tęsiamas telefonu bei kitomis elektroninėmis ryšio priemonėmis.
- Agentūros darbo valandomis dirbs budinti biuro administratorė, korespondencija bus priimama, siunčiama ir registruojama.
- Visi mūsų inicijuoti renginiai, planuoti iki kovo 27 d., yra atšaukiami.
- Iškilus klausimams dėl įgyvendinamų projektų veiklų stabdymo, rekomenduojame vadovautis bendrais Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimais ir rekomendacijomis. Nuolat atnaujinamą informaciją galima rasti: http://sam.lrv.lt/.
- Ekstremalių situacijų operacijų centrui pakeitus sprendimus ar atšaukus iki šiol buvusius draudimus, reaguosime atitinkamai ir apie tai pranešime, todėl prašome sekti informaciją svetainėje.

 Tikimės visų tarpusavio supratimo ir bendradarbiavimo!

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments