Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Skelbiame rugsėjo mėnesio neplaninių projektų patikrų rezultatus

Skelbiame rugsėjo mėnesio neplaninių projektų patikrų rezultatus

Rugsėjo mėnesį buvo atliktos 26 neplaninės projektų patikros. Patikros vietoje, apie kurias projekto vykdytojas nebuvo informuotas iš anksto, atliekamos siekiant nustatyti, ar projektų veiklos vyksta taip, kaip suplanuota, ir užkirsti kelią galimai projekto rizikai.

Atlikus neplanines patikras buvo nustatyta, kad 15 veiklų vykdomos taip, kaip suplanuota, 9 veiklose buvo nustatyta neatitikimų (pavyzdžiui, veikloje dalyvavo mažiau dalyvių, nei buvo planuota, arba jų nebuvo, nebuvo pildomas dalyvių sąrašas ir pan.), o 2 veiklos nevyko.

Visų neplaninių patikrų rezultatus nuo 2019 m. rugpjūčio 1 d. skelbiame svetainėse www.esinvesticijos.lt ir www.esf.lt, įsigaliojus ESFA inicijuotam Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių pakeitimui. Šiuo pakeitimu numatyta, jog informacija apie atliktų patikrų vietoje, apie kurias projekto vykdytojas nebuvo informuotas iš anksto, rezultatus (nurodant projekto vykdytojo pavadinimą, projekto pavadinimą, juridinio asmens ar kitos organizacijos, atsakingų už tikrintos veiklos organizavimą ir (ar) vykdymą, pavadinimą, veiklų vykimo ar nevykimo faktą patikros metu ir, jei reikia, kitą informaciją) gali būti viešai skelbiama svetainėje www.esinvesticijos.lt.

Tikimės, kad viešai skelbiami neplaninių patikrų rezultatai padės užtikrinti skaidrų bei tinkamą ES investicijų lėšų panaudojimą projektų finansavimui.

Neplaninių projektų patikrų rezultatus rasite čia.

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments