Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Siekiame skaidrumo ir atvirumo: bus skelbiami visų neplaninių patikrų rezultatai

Siekiame skaidrumo ir atvirumo: bus skelbiami visų neplaninių patikrų rezultatai

Siekdami efektyviai naudoti  ES investicijas ir norėdami užkirsti kelią galimai projektų rizikai, turime įsitikinti, ar projektų veiklos vyksta taip, kaip suplanuota, ar jose dalyvauja būtent ta tikslinė grupė ir pan.

Šiais tikslais jau antrąjį finansavimo laikotarpį atliekame patikras vietoje, apie kurias projekto vykdytojas neinformuojamas iš anksto (neplanines patikras), ir esame sukaupę daug vertingos praktikos bei įžvalgų. Neseniai apie situaciją kartu su projektų vykdytojais bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais diskutavome regioniniuose renginiuose, įvardijome galimus veiksmus ir dalijomės gerąja patirtimi.

Vis dėlto neplaninių patikrų rezultatai neatitinka lūkesčių: tik šiek tiek daugiau nei pusėje patikrintų projektų veiklos vyksta taip sklandžiai, kaip turėtų, jose dalyvauja tik apie pusė numatytų tikslinės grupės atstovų.

Dėl šių priežasčių inicijavome Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių pakeitimą, kuris įsigaliojo nuo 2019 m. birželio 25 d.  Nuo šiol, vadovaujantis taisyklėmis, informacija apie neplaninių patikrų rezultatus (nurodant projekto vykdytojo pavadinimą, projekto pavadinimą, juridinio asmens ar kitos organizacijos, atsakingų už tikrintos veiklos organizavimą ir (ar) vykdymą, pavadinimą, veiklų vykimo ar nevykimo faktą patikros metu ir, jei reikia, kitą informaciją) galės būti viešai skelbiama svetainėje www.esinvesticijos.lt.

Planuojame  nuo 2019 m. rugpjūčio 1 d. svetainėse www.esinvesticijos.lt ir www.esf.lt skelbti visų neplaninių patikrų rezultatus. Informaciją planuojame atnaujinti kas mėnesį ir skelbti:

 Tikimės, kad viešai skelbiama informacija prisidės prie didesnio skaidrumo ir atvirumo.  

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments