Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Sėkmingai įgyvendintas Lietuvos ir Moldovos ES Dvynių projektas

Sėkmingai įgyvendintas Lietuvos ir Moldovos ES Dvynių projektas

Europos socialinio fondo agentūra kartu su partneriais Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Valstybės tarnybos departamentu ir Finansų ministerijos mokymų centru baigė įgyvendinti dvejų metų trukmės ir 1,3 mln. eurų vertės Europos Sąjungos (ES) Dvynių projektą, skirtą Moldovos Respublikos valstybės tarnybai modernizuoti.

2017 m. kovo 14 d. Kišiniove vykusiame projekto uždarymo renginyje Moldovos Respublikos Valstybės kanceliarijos generalinė sekretorė Lilija Palii akcentavo, kad projekto įgyvendinimo metu bendromis pastangomis pasiekti rezultatai yra itin svarbūs šiuo metu vykstančiai valstybės tarnybos reformai, o kartu jie bus ir stiprus pagrindas įgyvendinant kitus projektus. „Moldova nusipelnė tapti modernia šalimi“, – teigė Lilija Palii.

ES delegacijos vadovas Pirka Tapiola palinkėjo, kad investicijos lemtų matomus ir Moldovos gyventojams reikšmingus pokyčius, ir akcentavo, jog ES delegacija ir toliau rems viešojo administravimo sistemos reformą.

Renginyje susirinkusius Moldovos valstybės institucijų atstovus taip pat sveikino Lietuvos Respublikos ambasadorius Moldovos Respublikoje Rimantas Latakas, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos vice kancleris ir projekto vadovas Alminas Mačiulis bei Moldovos Respublikos Vyriausybės generalinio sekretoriaus pavaduotojas Romanas Cazanas.

Lietuvos komandai vadovavusi Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Viešojo valdymo ir socialinės aplinkos departamento informacinės visuomenės skyriaus patarėja Laima Tuleikienė pristatė projekto rezultatus, iš kurių kaip svarbiausius būtų galima paminėti valstybės tarnybą reguliuojančių teisės aktų analizę ir atsižvelgiant į Europos Sąjungos gerąją praktiką pateiktas rekomendacijas jiems tobulinti. Be to, projekto metu pateikti pasiūlymai dėl Moldovos valstybės tarnautojų mokymų programos 2016–2020, parengta valstybės tarnautojų mokymo metodika ir pagal 7 skirtingus modulius tobulinta specialistų, dirbančių su žmogiškaisiais ištekliais, kompetencija. Didelis dėmesys taip pat buvo skirtas naujai įsteigtos valstybės sekretoriaus pareigybės įsitvirtinimui ministerijose stiprinti bei valstybės sekretorių kvalifikacijai kelti.

Apie ES Dvynių programą plačiau skaitykite čia.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments