Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Projektui „Studijų prieinamumo didinimas“ įteiktas "Europos burių" 2017 apdovanojimas

Projektui „Studijų prieinamumo didinimas“ įteiktas "Europos burių" 2017 apdovanojimas

Birželio 29 d. Raudondvario dvare  „Europos burių“ 2017 apdovanojimai įteikti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei kuriantiems Europos Sąjungos (ES) fondų lėšomis finansuojamiems projektams.
Iš trisdešimties pateiktų projektų vertinimo komisija atrinko dvyliką, kurie varžėsi keturiose „Europos burių“ kategorijose: „Už investicijas į žmogų“, „Už proveržį į užsienio rinkas“, „Už inovatyviausius sprendimus“ ir „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“.

Džiugu, jog šiais metais socialinė nominacija „Už investicijas į žmogų“ atiteko Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamam projektui „Studijų prieinamumo didinimas“, kuris užtikrino didesnį studijų prieinamumą žmonėms su negalia.

Projekto metu aukštųjų mokyklų patalpos buvo pritaikytos neįgaliųjų poreikiams, darbuotojams pravesti specialūs apmokymai, o patiems studentams skiriamos specialios kasmėnesinės išmokos. Projekto sėkmę įrodo ir tai, jog nors studentų skaičius Lietuvoje mažėja, vis didesnę jų dalį sudaro studentai su negalia – dėl geresnio studijų prieinamumo tai nebėra neįveikiama kliūtis.

Daugiau apie projektą skaitykite čia.

Projekto „Studijų prieinamumo didinimas“ kolektyvas. Nuotr. E. Razbadauskienės

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments