Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Pristatome naują leidinį, skirtą mokymų kokybei ESF projektuose gerinti

Pristatome naują leidinį, skirtą mokymų kokybei ESF projektuose gerinti

Mokymams ar su tuo susijusioms veikloms yra skiriama daugiausia Europos socialinio fondo (ESF) lėšų. Taigi norint jas panaudoti kaip galima prasmingiau, būtina ypač rūpintis įgyvendinant projektus vykstančių mokymų kokybe ir siekti efektyvumo.

 Europos socialinio fondo specialistai, įgyvendindami 2018 m. atlikto ESF finansuojamų mokymų kokybės ir efektyvumo vertinimo rekomendacijas, parengė specialų leidinį „Kaip siekti mokymų kokybės ir efektyvumo ESF projektuose?“, skirtą mokymų kokybei ESF projektuose gerinti. 

 Minėtose rekomendacijose įvardyti projektuose vykstančių mokymų trūkumai ir silpnosios pusės leidžia kryptingai tobulinti šią sritį ir siekti investicijų į mokymus tvarumo – nuoseklaus ir ilgalaikio įgytų kompetencijų taikymo.

Leidinyje nuosekliai aptariama kiekvieno mokymų etapo (planavimo, įgyvendinimo ir vertinimo) svarba, apžvelgiami esminiai dalykai, lemiantys mokymų kokybę ir sėkmę.

 Viliamės, kad leidinyje įvardytos pagrindinės mokymų įgyvendinimo gairės padės rasti kelią į konkrečius tobulinimo veiksmus organizuojant mokymus tiems žmonėms, kuriems labiausiai jų reikia.

 Leidinys „Kaip siekti mokymų kokybės ir efektyvumo ESF projektuose?“

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments