Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Pratęsiamas kvietimo teikti paraiškas terminas pagal priemonę „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“

Pratęsiamas kvietimo teikti paraiškas terminas pagal priemonę „Sveikatos priežiūros kokybės ir...

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, reaguodama į situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) Europoje ir visame pasaulyje, nusprendė pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-616 „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“ teikiamų paraiškų galutinį terminą pratęsti iki 2020 m. gegužės 18 d. 23:59 val.

Atsižvelgiant į paraiškų teikimo terminą, atitinkamai iki 2020 m. gegužės 14 d. bus pratęstos ir ketvirtadieniais 9-12 val. teikiamos individualios konsultacijos pareiškėjams nuotoliniu būdu. Konsultacijų trukmė iki 1 val. Galima registruotis 9 val., 10 val. arba 11 val.

Į konsultacijas prašome registruotis iš anksto telefonu 8 659 80 754 arba el. paštu Agne.Buividaviciute@esf.lt. Registruojantis maloniai prašome nurodyti Jūsų vardą, pavardę, įstaigą, tel. Nr., el. pašto adresą, Jus  dominančius klausimus bei pageidaujamą konsultacijos laiką. Jeigu Jūsų pageidaujamas laikas būtų užimtas, siūlysime pasirinkti kitą Jums patogų laiką.

Konsultuotis dėl šios priemonės finansavimo sąlygų aprašo, paraiškų pildymo ar kitais klausimais galite kreiptis ir toliau nurodytais kontaktais:

Europos socialinio fondo agentūra:

Rasa Lukštinskienė, Projektų valdymo skyriaus PVS I projektų vadovė, Rasa.Lukstinskiene@esf.lt, tel. 8 659 80 951

Inga Raginytė, Projektų valdymo skyriaus PVS I vyr. projektų vadovė, Inga.Raginyte@esf.lt, tel. 8 659 80 523  

 

LR sveikatos apsaugos ministerija (turinio klausimais):

Paulius Raugalas, ES paramos skyriaus vyr. specialistas, Paulius.Raugalas@sam.lt, 8 5 219 3328

Gitana Ratkienė, Pirminės sveikatos priežiūros ir slaugos skyriaus patarėja,  Gitana.Ratkiene@sam.lt, 8 5 219 3320

 

Nuoroda į išsamesnę kvietimo informaciją.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments