Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Praėjęs mėnuo agentūroje buvo turtingas socialinių iniciatyvų

Praėjęs mėnuo agentūroje buvo turtingas socialinių iniciatyvų

Tęsdami kelerių metų draugystę, gegužės mėnesį organizavome Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro vaikų išvyką į Trakus.  Joje dalyvavo septyniolika centro auklėtinių – nuo mažiausių mokyklinukų iki vyriausių aštuoniolikmečių. Daugelis iš jų Trakuose lankėsi pirmą kartą. Vaikai apžiūrėjo Trakų istorijos muziejų, pasigrožėjo pilies apylinkėmis, aplankė alpakų ūkį, skanavo tradicinių kibinų. Kelionė buvo finansuota privataus rėmėjo lėšomis. 

Bendradarbiaudami su Mamų unijos fondu, vėl kartu aplankėme mažuosius ligoniukus Santariškių ligoninės Onkohematologijos skyriuje. Šį kartą  vaikučiams ir jų artimiesiems nuotaiką skaidrino balionų lankstymo meistrė Julija, kuri iš balionų mokė gaminti įvairiausias grožybes (gėles, gyvūnus, daiktus), o poilsio valandėlių metu visi turėjo galimybę vaišintis gerosios Helenos pagaminta cukraus vata. Buvo triukšminga, spalvinga ir saldžiai smagu! Daugiau apie renginį kviečiame skaityti čia.

Norėdami atkreipti dėmesį į aktualią žmonių su negalia įdarbinimo problemą, mes kartu su kitomis 24 organizacijomis prisijungėme prie pirmą kartą Lietuvoje organizuojamos iniciatyvos „DUOday“ – dienos, kai įmonės ir organizacijos priima žmones su negalia susipažinti su įvairiomis darbo vietomis. Prie mūsų kolektyvo prisijungė  naujas kolega – Karolis. Jis ir mūsų kolega Dainius sudarė duetą, drauge leido darbo dieną ir bendravo su kolegomis.

 Daugiau apie šią iniciatyvą kviečiame skaityti čia.

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments