Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Pasibaigus regioninėms diskusijoms, susitarta dėl tolimesnių žingsnių

Pasibaigus regioninėms diskusijoms, susitarta dėl tolimesnių žingsnių

Europos socialinio fondo agentūros specialistai kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbuotojais 2019 m. kovą, balandį ir gegužę pakvietė kartu diskutuoti priemonių „Kompleksinės paslaugos šeimai“, „54+“ ir „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“ projektų vykdytojus.

Per minėtus tris mėnesius įvyko 6 regioninės diskusijos, aprėpiančios visose Lietuvos apskrityse įgyvendinamų projektų problemas. Į renginius buvo pakviesti atvykti 272 projektų vykdytojų atstovai, iš jų dalyvavo 195 (arba 72 proc.) įgyvendinamų projektų specialistai.

Žmonės džiaugėsi sudaryta galimybe išgirsti vieniems kitus: dalijosi patirtimi ir patarimais apie pavykusias ar nepavykusias veiklas, tikslinės grupės surinkimą, sėmėsi idėjų ir dalijosi kontaktais, kad tęstų diskusiją ir ateityje. Renginių dalyviai taip pat pabrėžė, kad labai svarbu, jog gali diskutuoti tiek su agentūros, tiek su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbuotojais.

Savo ruožtu, agentūros kolegų nuomone, labai naudinga buvo tai, kad projekto įkarštyje buvo sudaryta galimybė dar kartą aptarti svarbiausius administravimo momentus – tai stiprina vienodą praktiką, padeda lengviau spręsti sudėtingesnes projektų situacijas.

Gegužės paskutinę savaitę įvyko visų dalyvavusių renginiuose agentūros ir ministerijos darbuotojų susitikimas, kurio metu aptartos gautos įžvalgos – jų būta apie trys šimtai – ir susitarta dėl tolimesnių žingsnių: birželį planuojama suteikti grįžtamąjį ryšį visų trijų diskusijoje dalyvavusių priemonių projektų vykdytojams, pasidalinti sukauptomis įžvalgomis bei informuoti apie tolimesnius žingsnius.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments