Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Paraiškos konkursui ŽINGSNIAI pateiktos – kas toliau?

Paraiškos konkursui ŽINGSNIAI pateiktos – kas toliau?

Du mėnesius, iki pat Žolinių šventės, visi Europos socialinio fondo lėšomis finansuotų ir mūsų agentūros administruojamų projektų vykdytojai buvo kviečiami apie savo gerus darbus kalbėti garsiai ir dalintis projektų dalyvių sėkme bei jų istorijomis.

Gavome iš tiesų nemažą šūsnį jautrių ir įkvepiančių sėkmės istorijų. Už tai esame labai dėkingi ir projektų įgyvendintojams bei dalyviams, ir savo kolegoms, paskatinusiems dalintis istorijomis ir dalyvauti konkurse!

Iki 2019 m. rugpjūčio 26 d. ekspertų komisija, tarp kurių garsūs televizijos laidų vedėjai Eglė Daugėlaitė ir Arnas Mazėtis, išrinks dešimt geriausių istorijų. Su laimėjusių istorijų herojais susisieks profesionalūs žurnalistai, fotografai, vaizdo siužetų kūrėjai.

Apie konkurse nugalėjusių istorijų herojus papasakosime specialiame leidinyje „Žingsniai 2019“ ne mažesniu nei 15 tūkst. egz. tiražu, interneto svetainėse www.esf.lt, www.esinvesticijos.lt, Europos socialinio fondo agentūros Facebook‘o, Youtube paskyroje ir kt.

Konkurso finalistai – 10 geriausių istorijų – paaiškės 2019 m. spalį ar lapkritį organizuojamame specialiame renginyje. Šiemet pirmą kartą publika balsuos ir iš pristatytų dešimties sėkmės istorijų išrinks istoriją publikos simpatijų prizui laimėti.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments