Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Pakruojo miesto gyventojai džiaugiasi švaros paslaugomis

Pakruojo miesto gyventojai džiaugiasi švaros paslaugomis

Galbūt kai kuriems iš mūsų net sunku įsivaizduoti situaciją, kad yra dar labai daug žmonių, gyvenančių rajono centre ir savo namuose neturinčių vandentiekio, skalbimo mašinos, dušo ar tualeto. Deja, tokia yra kai kurių gyventojų realybė, todėl Pakruojo Vietos veiklos grupė ėmėsi iniciatyvos situacijai spręsti.

Investavus Europos socialinio fondo lėšų, jau pusę metų Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo parapijoje sėkmingai veikia socialinių paslaugų centras, kuriame sunkumus patiriantys žmonės gali nemokamai gauti higienos ir skalbimo priemonių, nusiprausti, išsiskalbti, išsidžiovinti, išsilyginti drabužius. Patalpose yra dušas ir tualetas, pritaikyti neįgaliems asmenims, trys skalbimo mašinos, džiovyklės, lyginimo prietaisai. Čia taip pat teikiama ir skalbinių surinkimo bei atvežimo paslauga – negalintys patys atnešti skalbinių, gali paprašyti atvykti į namus ir paimti skalbinius.

Viena iš projekto savanorių Roma Bartkevičiūtė džiaugiasi įgyvendinta idėja ir sako, kad ji tikrai pasiteisina – žinia sklinda iš lūpų į lūpas ir į skalbyklą ateina vis daugiau žmonių, o jiems talkinti norą išreiškia vis nauji savanoriai: „Šiuo metu centro paslaugomis jau naudojasi per 60 Pakruojo miesto gyventojų, iš kurių daugiausia yra pensininkų ir neįgaliųjų. Ir žmonių vis daugėja! Smagu, kad prie projekto komandos prisijungė jau 11 savanorių, nes veiklos tikrai yra sočiai“.

Nuotraukos šaltinis www.pakruojovarpas.lt

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments