Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Mūsų projektai – konkurso „Europos burės“ nugalėtojai!

Mūsų projektai – konkurso „Europos burės“ nugalėtojai!

Finansų ministerijos organizuojamame iškilmingame renginyje buvo įvertinti ir apdovanoti pažangiausi bei aktualiausi 2014–2020 m. ES fondų investicijų projektai. Net du Europos socialinio fondo lėšomis finansuojami projektai – tarp nugalėtojų.

Didžiuojamės ir sveikiname savo projektų vykdytojus – Švietimo aprūpinimo centrą (Projektas „Lyderių laikas 3"), Lietuvos sveikatos mokslų universitetą (Projektas „Lietuvos aukštųjų mokyklų žinomumo ir prestižo didinimas Kazachstane, studijų Lietuvoje populiarinimas").

Apie projektą „Lyderių laikas 3" 
Tai nacionalinė iniciatyva, skirta visiems švietimo bendruomenės nariams: nuo mokytojų, moksleivių, tėvų iki savivaldybių administracijų darbuotojų. Projekto metu vyksta mokymai, kuriamas profesionalios švietimo lyderių savitarpio pagalbos tinklas, kuriama lyderystės mokymų ir studijų programa, plečiamos bendradarbiavimo ir mokymosi galimybės. Viskas tam, kad būtų ugdomi lyderystės įgūdžiai ir jauni žmonės augtų įkvėpti savo pačių galimybėmis.

Apie projektą „Lietuvos aukštųjų mokyklų žinomumo ir prestižo didinimas Kazachstane, studijų Lietuvoje populiarinimas"
Nuo 2006 m. sėkmingai su Kazachstanu bendradarbiaujančio Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) projektas suteikė realių galimybių Lietuvos aukštojo mokslo ir studijų institucijų pastangoms skatinti tarptautiškumą: pavyko pritraukti Kazachstano studentus nuolatinėms studijoms, vykdyti įvairius trumpalaikius kursus, stažuotės, seminarus, dalyvauti bendruose projektuose ir kitose veiklose ir parduoti edukacines bei mokslo, ekspertines paslaugas Kazachstanui.  Paslaugų vertė nuolat auga ir jau sudaro kelis šimtus tūkstančių eurų.
Projekte dalyvaujantys partneriai jau įvykdė daugiau nei 38 vizitus į Kazachstano institucijas, 5 renginius, pristatančius Lietuvos aukštąjį mokslą ir studijas, bendrai pasirašyta daugiau nei 50 dvišalio bendradarbiavimo sutarčių su Kazachstano institucijomis, ~ 150 asmenų dalyvavo dvišaliuose mainuose, vykdomos jungtinės studijų programos, daugiau nei 20 LSMU ekspertų nuolat teikia paslaugas Kazachstano institucijoms, o LSMU parduodamų paslaugų vertė nuolat auga ir sudaro kelis šimtus tūkstančių eurų.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments