Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Lietuva teiks paramą Azerbaidžanui pensijų reformos srityje

Lietuva teiks paramą Azerbaidžanui pensijų reformos srityje

Lietuva laimėjo ES Dvynių programos projektą „Parama pensijų reformai Azerbaidžane – 2 etapas“. Jį įgyvendins Europos socialinio fondo agentūros, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir „Sodros“ ekspertai. Šio projekto tikslas – prisidėti prie Azerbaidžano pensijų sistemos reformos, siekiant gerinti pensijų sistemos efektyvumą, remiantis geriausia Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos šalių praktika.

Numatoma sustiprinti Azerbaidžano teisinę ir institucinę sistemas, siekiant užtikrinti visuotinę pensijų sistemos aprėptį, adekvatumą, finansinį, fiskalinį ir ekonominį tvarumą. Taip pat suburta ekspertų komanda dalyvaus atliekant tolesnį pensijų sistemos skaitmeninimą, modernizuojant duomenų rinkimo, apdorojimo, vertinimo, kontrolės ir ataskaitų teikimo sistemą, taip pat kuriant naujus pensijų aprūpinimo aktuarinius modelius ir prognozavimo metodus.

Tai ketvirtas Europos socialinio fondo agentūros laimėtas ES Dvynių projektas Azerbaidžane. Projekto vertė – 1,5 milijono eurų.

Agentūra jau yra įgyvendinusi tris projektus Azerbaidžane: kaip vedantysis partneris 2016–2018 m. „Parama Azerbaidžano Nacionaliniam egzaminų centrui toliau vykdant valstybės tarnybos reformą"; 2018–2020 m. „Parama Azerbaidžano aukštojo mokslo sistemos stiprinimui“ kartu su Prancūzijos ir Latvijos kolegomis kaip jaunesnysis partneris; kaip vedantysis partneris 2020–2022 m. „Valstybinių įstaigų ir vietos lygmens nukreipimo mechanizmų Azerbaidžane stiprinimas siekiant užtikrinti saugą ir paramą smurto šeimoje aukoms“ kartu su Austrijos organizacijomis partnerėmis.

Europos Komisijos finansuojama ES Dvynių programa remia skirtingų šalių giminingų institucijų bendradarbiavimą, stiprina šalių paramos gavėjų administravimo gebėjimus, padeda joms įgyvendinti būtinas reformas.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments