Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“

Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas...

Kartu su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kviečiame teikti paraiškas finansuoti projektus pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-616 „Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas tikslinėms gyventojų grupėms įgyvendinant inovatyvius ir efektyvius sveikatos priežiūros modelius“.

Paraiškas teikti galima iki 2020 m. balandžio 7 d.

Šio kvietimo tikslas yra atrinkti ir išbandyti inovatyvius ir efektyvius paslaugų teikimo modelius, sudarančius prielaidas pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą pacientams, sergantiems dviem ir daugiau lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, bei kuriuos ateityje galima būtų įdiegti nacionaliniu mastu.

Daugiau nei 6 mln. eurų ES investicijų bus skirta su išbandomu paslaugų teikimo modeliu susijusių paslaugų teikimui pacientams, sergantiems dviem ir daugiau lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, taip pat daugiadalykės specialistų komandos, išbandančios sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį, mokymui, kaip praktikoje pritaikyti užsienio šalyse išbandytus ir pasiteisinusius paslaugų teikimo modelius.

 Nuoroda į išsamesnę kvietimo informaciją

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments