Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Kviečiame tapti projekto „Alternatyvių investicijų detektorius (AID)“ partneriais!

Kviečiame tapti projekto „Alternatyvių investicijų detektorius (AID)“ partneriais!

Kviečiame tapti Europos socialinio fondo agentūros planuojamo įgyvendinti projekto „Alternatyvių investicijų detektorius (AID)“ partneriais.

Paraiškų tapti partneriais laukiame iki gegužės 29 d. darbo dienos pabaigos (17.00 val.). Paraiškos forma ir kita aktuali informacija pateikiama Partnerių atrankos tvarkos apraše: nuoroda į Partnerių atrankos tvarkos aprašą.

Paraiška su priedais turi būti pateikiama pasirašyta kvalifikuotu elektroniniu parašu el. paštu: info@esf.lt ir viktorija.krutulyte@esf.lt.

Jei kiltų klausimų rengiant paraišką, prašome kreiptis į Projektų vystymo skyriaus vedėją Viktoriją Krutulytę, tel. 8 687 39898, el. p. viktorija.krutulyte@esf.lt. Informacija paraiškos teikėjams teikiama iki paskutinės paraiškų pateikimo dienos.

Atkreipiame dėmesį, jog, kai paraišką tapti projekto „Alternatyvių Investicijų Detektorius (AID)“ partneriu teikia skėtinių nacionalinių nevyriausybinių organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų konsorciumas, Partnerių atrankos aprašo 6.1 ir 6.2 punktuose numatytus reikalavimą atitikti turi bent vienas konsorciumo narys, o 7 punkte nurodytus reikalavimus kiekvienas konsorciumo narys atskirai.  

 

Apie projektą „Alternatyvių investicijų detektorius (AID)“

Pagrindinė projekto idėja yra Socialinių inovacijų platforma. Tai vieta, kurioje turės galimybę susitikti organizacijos, norinčios spręsti socialiai pažeidžiamų, socialinę riziką ir atskirtį patiriančių asmenų  problemas. Tos, kurios yra pasirengusios eksperimentuoti, ieškoti naujų sprendimų bei norinčios inicijuoti realų socialinį pokytį, o ne tik procesą. Šioje platformoje idėjas galės siūlyti vieši ir privatūs juridiniai asmenys, o jas vertins ir geriausias atrinks - ekspertai. Visi idėjų pristatymo ir atrankos susitikimai Socialinių inovacijų platformoje vyks gyvai, juose galės dalyvauti visi norintys. Su organizacijomis, kurių idėjos bus atrinktos, bus pasirašomos partnerystės sutartys. Jos gaus ne tik finansavimą savo pateiktai idėjai realizuoti, bet ir palaikymą visą laikotarpį - mentorių pagalbą, mokymus, ekspertų konsultacijas ir kt. Socialinio forumo įrašą (aktualu nuo 4:44:16 min) galite peržiūrėti čia.

 

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments