Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Kompleksinių paslaugų šeimai projektams – papildomas 17 mln. eurų finansavimas

Kompleksinių paslaugų šeimai projektams – papildomas 17 mln. eurų finansavimas

Lietuvoje jau antrus metus sėkmingai vykstantiems kompleksinių paslaugų šeimai projektams skirtas papildomas 17 mln. eurų finansavimas. Šiuo metu projektai vyksta visose Lietuvos savivaldybėse, juos įgyvendina savivaldybių administracijos drauge su partneriais – dažniausiai nevyriausybinėmis organizacijomis.

Kiekvienoje savivaldybėje yra įsteigti Bendruomeniniai šeimos namai. Būtent į juos turėtų kreiptis savivaldybės gyventojai, norėdami gauti kompleksiškai teikiamų paslaugų. Svarbu tai, kad paslaugos teikiamos vieno langelio principu: žmogui, kuris kreipsis į Bendruomeninius šeimos namus, bus suteikta plati informacija apie paslaugas, kurias jis gali gauti tos savivaldybės teritorijoje.

Kompleksinių paslaugų projektai gali būti aktualūs kiekvienam iš mūsų, atsižvelgiant į konkrečią gyvenimo situaciją. Paslaugos teikiamos bet kuriai šeimai, kuri susiduria su sunkumais ir krizėmis – tai gali būti artimo netektis, skyrybos, liga ir pan. Pagalbos gali kreiptis bet kuris iš tėvų,  susiduriančių su vaikų auginimo ar auklėjimo sunkumais, tėvai, auginantys vaikus su negalia, besilaukiančios moterys ir kt.

Siekiama, kad bet kuris šeimos narys gautų pagalbą, kol problemos dar nėra įsisenėjusios, ir ta pagalba būtų suteikta kuo arčiau gyvenamosios vietos. Galima tik pasidžiaugti, kad susidomėjimas projektuose teikiamomis paslaugomis yra didžiulis, o atsiliepimai labai geri.
Daugiau informacijos apie tai, kaip būtų galima pasinaudoti projektų teikiamomis paslaugomis, rasite čia.

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments