Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Įvyko Lietuvos ir Azerbaidžano Dvynių projekto atidarymo renginys

Įvyko Lietuvos ir Azerbaidžano Dvynių projekto atidarymo renginys

2018 m. rugsėjo 25 d. Baku, Azerbaidžane, įvyko Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro ir Europos socialinio fondo agentūros kartu su Prancūzijos bei Latvijos kolegomis Azerbaidžane įgyvendinamo Europos Sąjungos (ES) Dvynių programos projekto „Parama Azerbaidžano aukštojo mokslo sistemos stiprinimui” atidarymo renginys. Jame dalyvavo apie 90 dalyvių iš įvairių švietimo sistemos institucijų. Projekto atidarymas sulaukė ir didelio žiniasklaidos dėmesio.

Be kitų garbingų Azerbaidžano, Prancūzijos ir Latvijos svečių, projekto atidarymo renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasadorius Azerbaidžano Respublikoje Valdas Lastauskas, Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras, jaunesnysis projekto vadovas Giedrius Viliūnas, projekto ekspertai ir jo administracinė komanda.

Įgyvendindami projektą Lietuvos, Prancūzijos bei Latvijos ekspertai turės galimybę perduoti Azerbaidžanui per ilgus metus sukauptą vertingą patirtį aukštojo mokslo sistemos stiprinimo klausimais. Projekto trukmė – 2 metai, vertė 1,2 mln. eurų.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments