Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Į renginius kviečia jubiliejinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“

Į renginius kviečia jubiliejinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“

Šešiolikoje Lietuvos miestų ir rajonų rugsėjo 12–21 d. vyksta jubiliejinis penkioliktasis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“.

Organizatoriai sako, kad mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ – vieta, kurioje lengva įsitikinti, kaip teorija virsta praktika. Kaip mokslo išradimai ir originalios idėjos tampa naudingais produktais, o mokslo ir verslo sąjunga spartina visuomenės pažangą.

Lankydamiesi nemokamose ekskursijose, seminaruose, paskaitose, moksleiviai galės susipažinti su mokslo ir technologijų taikymais versle. Norintys galės pasitikrinti savo verslumo gebėjimus, aplankys įvairias aukštųjų technologijų kompanijas, verslo įmones, sužinos apie perspektyvias profesijas ir kompetencijas, kurių reikia norint realizuoti savo svajones.

Besidominčių lazerių technologijomis laukia Saulėtekio slėnio technologijų ir inovacijų centras, Kauno technologijų universitete bus galima išbandyti įvairius automatikos prietaisus, susipažinti su jų programavimo ir veikimo galimybėmis, Klaipėdos universitete planuojama vieša paskaita, kurioje bus aptariami pagrindiniai verslumo komponentai ir keliems lankytojams specialia įranga bus patikrinti verslumo gebėjimai.

Profesiją besirenkantys moksleiviai lankysis didžiausių biotechnologinių kompanijų, tokių kaip UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, „Teva Baltics“/„Sicor Biotech“, laboratorijose, kur pamatys, kaip kuriami naujos kartos vaistai ir priešvėžiniai preparatai, kaip, pasitelkiant genų inžinerijos metodus, kuriami naujos kartos biofarmaciniai preparatai, kaip atliekama jų kontrolė.

Skatindama robotikos ir STEAM kompetencijų ugdymą, Panevėžio miesto savivaldybė steigia Robotikos varžybų centrą „Minties“ gimnazijoje. Regiono moksleiviai mokysis robotikos pagrindų, dalyvaus varžybose, ugdys loginio mąstymo, darbo komandoje įgūdžius bei inžinerines kompetencijas.

Festivalis rengiamas įgyvendinant projektą „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“.

Daugiau informacijos apie festivalį ir jo renginius rasite čia.

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments