Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Europos socialinio fondo agentūra – NVO fondo taryboje

Europos socialinio fondo agentūra – NVO fondo taryboje

Lietuvos Respublikos Vyriausybė patvirtino, kaip veiks naujas nevyriausybinių organizacijų (NVO) finansavimo mechanizmas – NVO fondas. Naujasis fondas skirtas stiprinti NVO institucinius gebėjimus, o tai užtikrintų, kad kiekvienas į NVO investuojamas euras atsipirktų dar labiau – tik stiprios NVO gali užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą visuomenei, savanoriškos veiklos organizavimą, tapti patikimu partneriu valstybei.

Patvirtinta ir institucinė tarybos sudėtis: greta Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Vidaus reikalų ministerijos, į šią sudėtį įeina ir Europos socialinio fondo agentūra.

„Tai neabejotinai reikšmingas mūsų organizacijos įvertinimas. Labai svarbu, kad galėsime pasidalinti savo sukauptomis įžvalgomis dėl NVO sektoriaus finansavimo ir tobulinimo. Be to, galėsime prisidėti prie didesnės sinergijos kūrimo tarp skirtingų finansavimo šaltinių“, –  sako Europos socialinio fondo agentūros direktorius Povilas Česonis.

Fondo taryba yra pagrindinis fondo valdymo organas, kurį sudarys 7 nariai: 3 NVO, 3 valstybės institucijų atstovai ir 1 NVO srities mokslininkas. Taryba tvirtins ilgalaikes strategines finansavimo priemonių kryptis, projektų vertinimo kriterijus ir prioritetus, planuos šioms kryptims skiriamas lėšas.

Dalyvavimas NVO fondo taryboje Europos socialinio fondo agentūrai leis palaikyti bei plėtoti dar glaudesnį bendradarbiavimą su NVO sektoriumi.

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments