Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

ESFA plečia tarptautinių projektų ratą

ESFA plečia tarptautinių projektų ratą

Europos socialinio fondo agentūra (ESFA), kartu su partneriais iš Italijos, Suomijos, Belgijos, Lenkijos, Ispanijos bei Rumunijos pradeda įgyvendinti projektą „Smulkių ir vidutinių įmonių stiprinimas Pramonė 4.0 srityje“.

Tikimasi, kad organizuojamų susitikimų ir darbo grupių metu partneriai pasidalins patirtimi ir esama situacija kiekvienoje šalyje, atskleis silpnybes ir sėkmės istorijas, įvardys smulkių ir vidutinių įmonių bei jų darbuotojų poreikius prisitaikant prie Pramonė 4.0 iššūkių. Įgyvendinant projektą bus parengtas išsamus planas, grįstas regionų patirtimi, kuris apims su Europos socialinio fondo ir su Europos regioninio plėtros fondo (ERDF) politika susijusius pasiūlymus.

Projektas finansuojamas Intereg Europe Europos regioninio plėtros fondo lėšomis. Bendra projekto vertė 1 161 355,00 Eur, projektas prasidės 2019 m. rugpjūčio 1 d. ir tęsis 42 mėnesius.

INTERREG EUROPE programos tikslas – gerinti politikos krypčių ir programų regioninei plėtrai įgyvendinimą, daugiausia programų pagal investicijų į ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą tikslą, ir kai tinkama, programų pagal ETB tikslą, skatinant keitimąsi patirtimi ir politikos mokymąsi tarp regioninės svarbos dalyvių.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments