Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Dar vienas žingsnis paprastesnio ir veiksmingesnio darbo link

Dar vienas žingsnis paprastesnio ir veiksmingesnio darbo link

Kovą, balandį ir gegužę kvietėme kartu diskutuoti priemonių „Kompleksinės paslaugos šeimai“, „54+“ ir „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“ projektų vykdytojus. Šešiose regioninėse diskusijose, aprėpiančiose visose Lietuvos apskrityse įgyvendinamų projektų problemas, nuskambėjo apie 300 įvairių siūlymų, patarimų, idėjų. Viena iš jų – supaprastinti dalyvių, baigusių dalyvauti projekto veiklose, apklausą.

Norėdami išgirsti kaip galima daugiau pavyzdžių, pasidalinti įžvalgomis apie dalyvių, baigusių dalyvauti projekto veiklose, apklausas, rugpjūčio 20 d. organizavome focus grupę. Joje pakvietėme dalyvauti nevyriausybinių organizacijų, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovus, taip pat kolegas, kurie patys atlieka apklausas, skambina ir kalbina dalyvius.

Grupės dalyviai dalijosi įvairių situacijų pavyzdžiais ir patirtimi. Diskusijoje įvardytas rizikas bei pasiūlymus dar analizuosime, įvertinsime agentūros darbo grupėse ir tikimės, kad ateityje turėsime kaip įmanoma paprastesnį klausimyną. Nuoširdžiai dėkojame visiems diskusijos dalyviams!

 

 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments