Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Balsuokite ir išrinkite labiausiai įkvepiančias „Žingsniai 2022“ istorijas!

Balsuokite ir išrinkite labiausiai įkvepiančias „Žingsniai 2022“ istorijas!

Birželio 6 dieną prasidėjęs Europos socialinio fondo agentūros organizuojamas kasmetinis ESF projektų dalyvių sėkmės istorijų konkursas „Žingsniai 2022“ priartėjo prie pabaigos. Portale 15min lankytojai galėjo perskaityti 20 išskirtinių istorijų ir susipažinti su jų herojais – gyvenimo patirčių užgrūdintais, drąsiais ir įkvepiančiais žmonėmis.

Kviečiame dar kartą prisiminti visas istorijas ir iš jų išrinkti 5 įsimintiniausias. Jūsų balsai nulems, kurių istorijų herojus 15min komanda aplankys dar kartą ir įamžins video siužetuose. Reportažai bus publikuojami portale 15min.

Balsuoti už mėgstamiausią „Žingsniai 2022“ istoriją bus galima nuo liepos 25 d. iki rugpjūčio 1 d. 24:00 val. Balsuoti galite už vieną, labiausiai įsiminusią istoriją. Atiduoti savo balsą galite paspaudę nuorodą.

Rugpjūčio 2 d. pranešime apie laimėtojus.

Paskutinis sėkmės istorijų „Žingsniai 2022“ etapas – šventinis renginys, kuriame dalyvaus ir bus apdovanoti visų 20-ies istorijų herojai. Penkių daugiausiai balsų sulaukusių istorijų dalyviai gaus ir specialius prizus.

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments